SÜNDMUSED

Pakume vaheldusrikast loomingulist tegevust nii lastele kui täiskasvanutele. Meie juurde saad tulla ka siis, kui soovid ise korraldada koolitust, seminari või mõnda meeskonnaüritust!

EESOLEVAD SÜNDMUSED

Igal neljapäeval kell 16 laste ja kell 18 täiskasvanute keraamikaring. Tulla võib ka koos perega! Korratasu on lastele 7€  ja täiskasvanutele 12€. Kuna Urve ateljee pole kummist, siis palume iga kord ka ette registreerida. Selleks palun helistage Urvele tel 521 5634!

Igal laupäeval kell 12 on laste laupäev! Ootame oma stuudio-poodi lapsi (alates 5. eluaastast) lõbusalt ja loominguliselt aega veetma! Teemad varieeruvad – saab nii meisterdada, maalida, õmmelda, särke tuunida, voltida ja palju muudki! Piletid ja lisainfo leiad klikkides siia.

5. märts – 16. aprill Kanal galeriis: Laura Kuusk “Kuidas liikuda nagu limaseen?”

MÄRTS

E 4. aprill kell 18–20 / Loovjoonistamise esmaspäev

L 9. aprill kell 17–18.30 / Nahast kõrvarõngaste töötuba

N 14. aprill kell 18–21 / Makrameetehnikas seinadekoratsiooni töötuba

E 18. aprill kell 18–20 / Loovjoonistamise esmaspäev

VÕI TULE SIIS, KUI ENDALE SOBIB!

Laste sünnipäevad

Meie maja loomeinimesed viivad hea meelega läbi laste sünnipäevasid! Väiksemale seltskonnale (6–8 osalejat) pakume keraamika töötuba või polümeersavist kõrvarõngaste tegemist. Suuremale seltskonnale (8–15 osalejat) pakume T-särgi tuunimist, makrameelehtede tegemist või akrüülivalamist. Tulla saab oma söökide ja jookidega! Hind alates 165€. 

Väiksemale seltskonnale

Soovid, et Sinu sünnipäev või töökollektiivi sündmus oleks meeldejääv ning lõbus? Väiksemale seltskonnale pakume näiteks keraamika töötuba või polümeersavist kõrvarõngaste tegemist. Tulla saab oma söökide ja jookidega!

Suuremale seltskonnale

Suuremale seltskonnale pakume selliseid tegevusi nagu näiteks makramee töötuba, nahast võtmehoidja või käepaela tegemine, akrüülivalamine, svipisis pintsel ehk maalimisõhtu koos snäkkide ja veiniga.

Majaekskursioon

Tutvustame hea meelega huvilistele Liiva-ATE maja. Räägime kuidas kõik alguse sai, käime II korruse ateljeedes uudistamas, tutvume majalistega, vaatame galeriis näitust jne. Majatuure saab alati kombineerida mõne toreda töötoa või hoopis ühise söömaajaga meie juures! 

Koolitused & koosolekud

Meie stuudio-poes (55m²) saad pidada nii koosolekuid kui korraldada väiksemaid koolitusi. Meil on olemas lauad-toolid, kohvimasin ja kõigis muudes soovides saab ka läbi rääkida!

Oleme ka kaugtöövõrgustiku Kupland liikmed!