SÜNDMUSED

Pakume vaheldusrikast loomingulist tegevust nii lastele kui täiskasvanutele. Meie juurde saad tulla ka siis, kui soovid ise korraldada koolitust, seminari või mõnda meeskonnaüritust!

EESOLEVAD SÜNDMUSED

I korrusel asuvas Savivalge uues ateljees toimuvad regulaarsed keraamikaringid. Igal kolmapäeval kell 16 laste ja kell 17.30 täiskasvanute keraamikaring. Tulla võib koos perega! Korratasu on lastele 7€  ja täiskasvanutele 12€. Kuna Urve ateljee pole kummist, siis palume iga kord ette registreerida, st helistades Urvele tel 521 5634! Saad ka mõnel muul ajal oma seltskonnaga tulla, kui keraamikuga aja kokku lepid!

15. aprill – 3. juuni Kanal galeriis:  Sidney Lepp “Jätke võtmed välja poole” “Ma tean neid uksi, ma tean neid aknaid” “Uksed, aknad” “Avatud uste päev” “Lahtiste uste päev” “Aken kinni-uks lahti, uks kinni-aken lahti” “Iga aken on uks?”

APRILL

R 21. aprill kell 20 / Filmiõhtu: “Vetelkõndija”

R 23. aprill kell 11–13/ Nahast kõrvarõngaste töötuba

L 29. aprill kell 19–21 / Muusikaviktoriin #6 (HOOAJA VIIMANE!)

P 30. aprill kell 13–14.30 / Akrüülivalamise töötuba

MAI

L 20. mai kell 11–17 / Taimetrüki töötuba

VÕI TULE SIIS, KUI ENDALE SOBIB!

Laste sünnipäevad

Meie maja loomeinimesed viivad hea meelega läbi laste sünnipäevasid! Valikus on nii keraamika, T-särgi tuunimine, loovjoonistamine, akrüülivalamine, märkmiku köitmise või makrameelehtede töötuba, nahast võtmehoidja või käepaela workshop. Tulla saab oma söökide ja jookidega!

Väiksemale seltskonnale

Soovid, et Sinu sünnipäev või töökollektiivi sündmus oleks meeldejääv ning lõbus? Väiksemale seltskonnale pakume näiteks keraamika või makramee töötuba, märkmiku köitmise või unenäopüüdja töötuba, loovmaalimist akvarellidega või loovjoonistamist, trükipaku meisterdamise ja kandekoti trükkimise töötuba, polümeersavist või nahast kõrvarõngaste tegemist. Tulla saab oma söökide ja jookidega!

Suuremale seltskonnale

Suuremale seltskonnale pakume selliseid tegevusi nagu näiteks makramee töötuba, märkmiku köitmise või unenäopüüdja töötuba, loovmaalimist akvarellidega või loovjoonistamist, nahast võtmehoidja või käepaela tegemist. Ja muidugi kõigi lemmikut akrüülivalamist (miks mitte koos snäkkide ja veiniga)!

Majaekskursioon

Tutvustame hea meelega huvilistele Liiva-ATE maja. Räägime kuidas kõik alguse sai, käime II korruse ateljeedes uudistamas, tutvume majalistega, vaatame Kanal galeriis näitust jne. Majatuure saab alati kombineerida mõne toreda töötoa või hoopis ühise söömaajaga meie juures! 

Koolitused & koosolekud

Meie stuudio-poes (55m²) saad pidada nii koosolekuid kui korraldada väiksemaid koolitusi. Meil on olemas lauad-toolid, kohvimasin ja kõigis muudes soovides saab ka läbi rääkida!

Oleme ka kaugtöövõrgustiku Kupland liikmed!